سوالات متداول

سپاس از مراجعه شما به کالانست، برای خرید از سایت شما نیاز به نام کاربری و رمز عبور هستید که البته می توانید در آخرین مرحله از سفارش خود حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. پس از انتخاب محصول موردنظر خود و حصول اطمینان از جنس مورد نظر می توانیدبا افزودن آن به سبد خرید سفارش خود را تکمیل کنید. در هر لحظه از زمان می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید و یا از طریق گفتگوی آنلاین سایت سوالات خود را مطرح کنید.پس از ثبت سفارش همکاران ما در اسرع وقت هماهنگی لازم جهت ارسال را با شما انجام خواهند داد.


هموطن عزیز شما می توانید از طریق ارتباط با واحد فروش کالانست 02166766031 کالامورد نظر را اعلام و مراحل ثبت سفارش را به صورت تلفنی انجام دهید.


هموطن عزیز شما می توانید با استفاده از جستجوی زنده سایت که در بالای فروشگاه قرارداده شده محصول خود را جستجو کنید در صورتیکه محصول مورد نظر به اتمام رسیده و یا موجود نیست می توانید در زمان دیگری مراجعه کنید و از حتما از گزینه به من اطلاع بده استفاده کنید تا در زمان موجود شما به شما اطلاع رسانی شود. همچنین در صورتیکه کالای مد نظر در فروشگاه وجود ندارد از طریق گفتگوی زنده و یا راه های ارتباطی دیگر نظیر تماس تلفنی با مرکز تماس و ایمیل سایت ما را از درخواست خود مطلع فرمایید.


با مراجعه به سایت پست و وارد کردن کد رهگیری می توانید از موقعیت مرسوله مطلع شوید.


در پایین صفحه اصلی سایت نماداعتماد الکترونیک 2 ستاره و همچنین لوگو طلایی ساماندهی وجود دارد و همچنین می توانید از ورود به بخش تماس با ما سایت از موقعیت و سایر مشخصات ما مطلع شوید.شما می توانید در ساعات اداری 8:30 الی 5 همه روزه به جز جمعه ها با مرکز تماس کالانست تماس حاصل فرمایید.شما می توانید با انتخاب گزینه اکسپرس که تنها برای شهر تهران موجود است با پرداخت هزینه اکسپرس به صورت فوری سفارش خود را دریافت کنید.


اکثر محصولاتی که در سایت هستند دارای تضمین قیمت و کیفیت می باشند.در صورتیکه ارسال محصول مد نظر شامل هزینه شود ، هزینه حمل و نقل هنگام خرید تا باربری شهر مد نظر محاسبه می گردد و می توانید بصورت حضوری از محل تحویل مرسوله را دریافت کنید در غیر این صورت ارسال با پیک خود هزینه ای مجزا خواهد داشت.


در صورتیکه شما تولید کننده یا نماینده هستید می توانید با مرکز تماس کالانست 02166766031 ارتباط برقرار کنید.

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.