قوانین

اطلاعات مربوط به حمل و نقل کالا و روند مرجوع کالا در فروشگاه کالانست :


۱- ارسال از طریق پست جمهوری اسلامی 

کالا های کم حجم ( زیر 0.02 CBM) از طریق پست پیشتاز به سراسر ایران ارسال می گردد.
در صورتیکه از این روش پستی استفاده می کنید امکان ردیابی مرسوله (Tracking) از طریق سایت پست امکان پذیر می باشد.


۲- ارسال از طریق باربری

شامل کالاهای حجیم یا سنگین می شود به نحوی که توسط شرکت پست قابل ارسال نباشد یا هزینه بالایی شامل شود. در این صورت مشخصات و رسید مرسوله از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد. در صورتیکه ارسال محصول مد نظر شامل هزینه شود ، هزینه حمل و نقل هنگام خرید تا باربری شهر مد نظر محاسبه می گردد و می توانید بصورت حضوری از محل تحویل ، مرسوله را دریافت کنید در غیر این صورت ارسال با پیک خود هزینه ای مجزا خواهد داشت. مواردی مانند تاخیر ( هزینه انبارداری ) و هزینه کارگر بابت جابجایی مرسوله ها در باربری از عهده کالانست خارج است.


۳- ارسال از طریق ترمینال
ارسال از طریق باربری مناسب جهت ارسال مرسوله های کوچک با وسایل حمل و نقل اتوبوسی می باشد. این مرسوله ها دارای رهگیری می باشند که خریدار محترم ارسال خواهد شد.


نکته : در صورتیکه پس از ثبت سفارش متوجه شدید به کالا نیاز ندارید و تحت هر شرایطی می خواهید لغو سفارش کنید می توانید از طریق گفت و گوی آنلاین و تماس تلفنی اطلاع دهید از این رو جهت حفظ کیفیت کار تمامی تماس های تلفنی در کالانست ضبط خواهد شد .


نکات قابل توجه در زمان تحویل کالا:
لطفا در هنگام تحویل گرفتن کالا کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشید
همکاران ما در بخش فروش زمان ارسال کالا را با شما هماهنگ خواهند کرد از این رو در سایت مقرر شده خود را فردی دیگر را از رسیدن کالای مورد نظر مطلع کنید.
در صورتیکه مرسوله در مدت زمان اعلام شده به دست شما نرسید می توانید از طریق گفت و گوی انلاین یا تماس با بخش پشتیبانی 02166766031 تماس حاصل فرمایید همکاران ما از تماس شما بسیار خشنود خواهدشد در غیر اینصورت می توانید به سایت پست مراجعه کنید.
در شرایط جوی و آب و هوایی نامساعد ممکن است مرسوله شما با اندکی تاخیر به دست شما برسد که از این بابت پوزش می طلبیم.
در صورتیکه کالا مورد نظر در زمان تحویل از لحاظ ظاهری بد شکل و عیب دار به نظر رسید (Deform) از تحویل گرفتن آن خودداری کنید و برگه رسید عدم تحویل به دلیل مشکل ظاهری را تکمیل فرمایید و به پیک تحویل دهید.


نکات قابل توجه پس از تحویل کالا:
در صورتیکه پس از تحویل گرفتن کالا (قبل از بازکردن بسته اصلی) متوجه عیب و ایراد ظاهری و نقص شدید می بایست به مامور پست اطلاع دهید و با پشتیبانی فروش هماهنگ کنید تا بتوانیدکالای مربوطه را مرجوع نمایید در غیر اینصورت شامل شرایط مرجوع کالا نخواهد شد.
درصورتیکه می خواهید کالای خود را مرجوع کنید می بایست فاکتور خرید خود را را به همراه کالا ارسال کنید. 


نحوه صدور فاکتور : با توجه به سیاست های کالانست و کمپین حفاظت از محیط زیست فاکتور ها بصورت اینترنتی یا e-invoice همزمان با تایید سفارش صادر و به ایمیل مشتریان گرامی صادر می شود و فاکتور چاپی همراه با کالا ارسال نمی شود. 


قوانین کلی بازگشت کالا  :
 - در صورتیکه مرسوله با ثبت سفارش شما مغایرت داشته باشد (به لحاظ جنس نوع سایز و...)
 - به دلیل مشکل کمی مرسوله
در صورت مرجوع کردن مرسوله تمامی متعلقات محصول شامل کارت گارانتی در صورت وجود بسته بندی اصلی فاکتور خرید کارت طلایی در صورت وجود  به همراه بسته بندی اولیه همراه باشند در غیراینصورت شامل مرجوع نمی باشند.


مقررات  :

سفارش هر محصول طبیعتا به معنای ارسال آن محصول در همان روز نیست و ممکن است تحویل به پست یا باربری تا یک هفته زمان ببرد.

کالاهایی که دارای گارانتی یا برگه ضمانت شرکتی می باشند در صورتیکه پس از تحویل دچار اختلال و عیب در کارکرد و هرگونه مشکل دیگری شدند فقط از طریق شرکت گارانتی کننده قابل پیگیری می باشند.
کالاهای هدیه شامل ضمانت و مرجوع نمی باشند.
در روز های تعطیل تعطیلات رسمی سال واحد پشتیبانی فروشگاه تعطیل می باشد که می توانید از طریق گفت و گوی انلاین پیام خود را ارسال کنید و یا از طریق ایمیل برای ما نظرات پیشنهادات و انتقادات خود را ارسال نمایید.
مسئولیت موارد ذکر شده برروی برچسب کالاها و یا دفترچه آنها به عهده شرکت تامین کننده و تولید کننده می باشد و کالانست مسئولیتی در قبال اشتباهات احتمالی ذکر شده تولید کننده نخواهد داشت.
کالاهایی از قبیل چاقو و امثالهم و لوازم اشتعال زا از طریق پست قابل ارسال نمی باشند.


قوانین مربوط به کالاهای ورزشی :
تمامی کالاهای ورزشی به دلیل وکیوم بودن و ماهیت آنها و همینطور مسایل بهداشتی درصورت بازشدن بسته بندی از مرجوع خارج می شوند.


قوانین مربوط به کالاها صنعتی :
کالاهای صنعتی دارای مشاوره تخصصی قبل از خرید به صورت رایگان می باشند لذا قبل از سفارش می توانید به دلیل حساسیت های این حوزه از ما راهنمایی ها کامل را بخواهید.


قوانین مربوط به کالاهای الکترونیکی :
در صورتیکه قطعات و یا کالای دیجیتال خریداری شده دارای مهلت تست می باشد حتما در صفحه آن قید شده است در غیر اینصورت دارای مهلت تست نمی باشد.
سخت افزارهایی که دارای مهلت تست می باشند و دارای پیچ و مهره هستند مانند Main board ,Power,DVD-Rom و از این قبیل را بدون پیچ کردن تست کنید در غیر اینصورت به دلیل عدم رعایت قوانین شامل مهلت تست نمی باشند.
در صورتیکه محتوای مرسوله ناقص یا کم باشد از تحویل گرفتن آن خودداری فرمایید
کالاهای دیجیتال در صورتیکه از حالت وکیوم در آمده باشند قابل مرجوع نمی باشند.

قوانین مربوط به کالاهای برقی و شارژی :

از آنجاییکه کالانست با نمایندگان رسمی برند ها همکاری می کند از این رو تمامی گارانتی ها مستقیما تحت پوشش شرکت نماینده می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل با مشخصات درج شده بر روی کارت گارانتی تماس حاصل فرمایید. قوانین مربوط به کالاهای مواد غذایی :
تاریخ انقضای مواد غذایی توسط تیم نظارت و ارزیابی بررسی می شود با این وجود در صورتیکه پس از تحویل کالا متوجه منقضی شدن مرسوله شدید از بازکردن آن خودداری فرمایید و جهت مرجوع کردن آن با شماره 02166766031 - 02166709307 تماس حاصل فرمایید.

قوانین مربوط به کالاهای پوشاک :
در صورتیکه پس از تحویل کالا متوجه شدید رنگ دلخواه شما نیست تنها بدون باز کردن بسته بندی می توانید آن را مرجوع کنید
کلیه پوشاک تحویل گرفته شده در صورت پرو شدن به دلایل بهداشتی و خارج شدن از شکل اولیه قابل مرجوع شدن نمی باشند
تمامی حقوق مطالب قید شده فوق الذکر برای کالانست معتبر می باشند و در هر زمان کالانست می تواند نسبت به تغییر قسمتی و یا کل قوانین حمل و نقل اقدام نماید .

حریم خصوصی

کالانست به عنوان یک فروشگاه اینترنتی دارای مجوزهای لازم جهت فعالیت رسمی در ایران می باشد و دارای سابقه بیش از ۳۰ سال فعالیت در بازارهای سنتی داخل کشور است. کالانست هیچگونه وابستگی به نهادها و ارگان های دولتی ندارد. حفظ حریم خصوصی کاربران از جمله مهمترین وظایف ما است از این رو در این زمینه با فراهم کردن بستر مناسب در داخل کشور و با استفاده از پروتکل های امنیتی نظیر SSL می کوشیم تا اطلاعات مشتریانمان را حفظ کنیم.
آدرس  ورود به کالانست تنها  https://kalanest.com  می باشد. 
کالانست این اطمینان خاطر را به شما می دهد که اطلاعات مشتریان از جمله اسرار شرکت می باشد و هرگز آنها را عمومی و به هیچ شرکت تبلیغاتی فروخته نخواهد شد.

ساعات کاری : شنبه تا چهار شنبه 9:00 تا 17:00 - پنج شنبه 9:00 تا 13:00

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.