طناب صعود نیشن فیتنس مدل Classic

طناب صعود نیشن فیتنس مدل Classic

کد محصول: climb-rope

تولیدکننده: Nation Fitness

موجودی: در انبار


تعداد
550,000تومان

کلایمب روپ ها یا طناب صعود بسیار مستحکم و مقاومند و کارباآنها بسیار آسان می باشد. طناب های مانیلا از فیبر مانیلای درجه یک ساخته شده اند که آنها را مقاوم و بادوام می سازد. این طناب ها بسیار مستحکم و مقاومند. حلقه ی نرم آن آویزان شدن را بدون قطعه ی اضافی امکان پذیر می سازد. بنابراین، فعالیت شدید بعدی شما می تواند اولین تیغه یا شاخه ای که پیدا می کنید باشد.

هر طناب با کفش ونیل استفاده می گردد تا کوک های طناب را نسوزاند و یک حلقه ی نرم متصل 6 اینچی نایلونی  وظیفه ای سنگین دارد و محافظ در انتهای دیگر حمایت می شود.این طناب ها باید در جعبه ی ابزار آموزشی هر شخصی در باشگاه باشد. 


برخی از خصوصیات :

• قوی ساختن نیمه ی بالایی بدن و مقاومت عضلاتی آن

افزایش شرایط کشش

• قوی ساختن پنجه و چنگ 

• سوزاندن چربی

ایمن و سرگرم کننده برای همه ی سنین ( شما دوباره حس کودک بودن خواهید داشت)

• کاربرد در فضای درونی و بیرونی

• شما را برای ماجراجویی های بعدی تان ماهر می سازد.

• بکار بردن حرکات طبیعی با فعالیت ساده برای تنظیم شدت فعالیت جهت نیاز افراد، بدون تنظیم دستگاه

• ساخته شده از: مانیلای بادوام

کارکنان شرکت Nation Fitness International Ltd در سال گذشته‌ی میلادی ، بیست و یکمین سالگرد تاسیس شرکت را جشن گرفتند. این کمپانی در سال 1997 توسط پاول چنگ (Paul Cheng) در شهر صنعتی تایچونگ تایوان به هدف فرهنگ سازی و عرضه تجهیزات تخصصی بادوام تاسیس شداین برند محصولات متنوع و تخصصی در زمینه کراس فیت ، ورزش های فانکشنال عرضه کرده ، از طناب بتل روپ گرفته تا میله هالتر های سری Impactor در میان محصولات Nation Fitness دیده می‌شود.

تجهیزات ورزشی Nation Fitness فقط به کراس فیت محدود نمی شود و در رشته های Functional , Body Weight , پاور لیفتینگ ، کالیستنیکس و وزنه برداری هم تنوع بالایی دارند بطوری که در سال 2009 میلادی در مسابقات وزنه برداری تایوان از صفحه وزنه و میله هالتر و گیره های این برند استفاده شده است.  

بطور کلی در سال های اخیر ورزش دیگر فقط به دستگاه های بدنسازی و کار با وزنه محدود نمی شود و ورزش های کار بر اساس وزن بدن ، فانکشنال و ورزش های معلق سهم عمده ای از تمرینات روزانه ورزشکاران را به خود اختصاص داده و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است بطوری که در حال حاضر بیش از 13000 باشگاه (باکس) برای کراس فیت ساخته شده است. به جهت سیستم کنترلی بسیار دقیق و سخت‌گیر این شرکت، کمتر موردی پیدا می‌شود که خریدار محصولات این شرکت را به دلیل نقص فنی به این شرکت رجوع کند. همین موضوع هم دلیل عمده‌ی شهرت Nation Fitness محسوب می‌شود. 

گرچه مدت زیادی از تشکیل فدراسیون کراس فیت در ایران نمی گذرد منتها ورزشکاران با استعداد ایرانی با تجهیزات محدود مشغول به روز ترین تمرینات کراس فیت در باشگاه های ورزشی و خانگی هستند. با توجه به افزایش روز افزون علاقمندان به ورزش کراس فیت و Body Weight ، فروشگاه اینترنتی کالانست با هدف ارتقا فرهنگ این رشته ورزشی و در دسترس بودن تجهیزات بادوام بعنوان نمایندگی رسمی و وارد کننده انحصاری Nation Fitness تایوان در ایران به عرضه این تجهیزات پرداخته است.

حدود یک سال از ورود این برند به ایران گذشته است و ورزشکاران حرفه‌ای بسیاری با محصولات این شرکت تمرین کرده‌اند و ارگان هایی مانند سازمان آتش نشانی ، ناجا ، فدراسیون ورزش های همگانی ، باشگاه فوتبال ذوب آهن و باشگاه های ورزشی تهران از محصولات Nation Fitness استفاده می کنند.ابعاد

  • ضخامت ۳.۸ سانتی متر
  • طول ۷ متر
نقد و بررسی در مورد طناب صعود نیشن فیتنس مدل Classic
متوسط امتیاز: 0 نظر
مجموع نقد و بررسی: 0
بررسی خود در مورد این محصول را بنویسید.
یک نقد و بررسی بنویسید
چیدمان براساس:

نظر بدهید

امتیاز

   
مقرون به صرفه بودن
نوآوری
کیفیت
قیمت
طراحی ظاهری
افزون مزایاافزون معایب
مایل هستم این محصول را به دوستم پیشنهاد دهم?

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.