موانع ترافیکی


موانع ترافیکی از ارکان اصلی تجهیزات ترفیکی را و جاده و پارکینگ منازل و مجتمع های مسکونی است که شامل استوانه یا سیلندر ترافیکی ، مخروطی ( کله قندی ) ترافیکی ، راهبند های ترافیکی و راهبند های تشریفاتی می باشد.

موانع ترافیکی

 • شبکه
 • لیست
 • استوانه ترافیکی
  19,000تومان

  کد محصول:: Traffic-cylinders

  موجودی:: به زودی ...

  استوانه ترافیکی یا سیلندر ترافیکی جدا کننده هایی از جنس پلاستیک نرم و منعطف در عین حال مقاوم و دارای دید بسیار عالی در شب به واسطه سه شبرنگی که دارد در محدوده هایی که پارک غیر مجاز است مانند مناطق مسکونی و همینطور برای جداسازی لاین های اتوبان در خروج..
 • رابط مخروطی ترافیکی
  30,000تومان

  کد محصول:: Traffic-cone-bar

  موجودی:: به زودی ...

  رابط مخروطی میله ای شکیل و شب نما می باشد که بر روی دو کله قندی ترافیکی قرار گرفته و باعث ایجاد راهبند و یا نظم دهی می شود. طول این رابط متغیر بوده و از ۱ تا ۲ متر قابل تنظیم می باشد. بر دو سر میله حلقه هایی قرار گرفته و با قرار دادن این حلقه ها روی ..
 • راهبند آکاردئونی
  220,000تومان 240,000تومان

  کد محصول:: Folding-Safety-Barrier

  موجودی:: به زودی ...

  راهبند آکاردئونی فلزی قابل حمل محصول کشور چین بسیار با دوام و با کیفیت دارای چرخ در زیر راهبند که به آسانی قابل جابجایی می باشد دارای مقاومت قابل قبول و در رنگ مشکی زرد با مشخصات ذیل عرضه می شود  از راهبند آکاردئونی برای ایجاد مانع جهت انسداد عب..
 • راهبند تشریفاتی تسمه دار
  180,000تومان 220,000تومان

  کد محصول:: Retractable-Pedestrian-Barrier

  موجودی:: به زودی ...

  راهبند تشریفاتی یا Retractable Pedestrian Barrier از جنس استیل ضد زنگ با کیفیت مناسب جهت استفاده در اماکن عمومی هتل ها سینما ها مدارس سمینار ها و همایش ها مخصوصا فرودگاه ها و بسیاری از مکان های دیگر جهت نظم آرایی مورد استفاده قرار می گیرد .تسمه این ر..
 • راهبند تشریفاتی طنابی
  190,000تومان

  کد محصول:: Rope-and-Pole-Pedestrian-Barrier

  موجودی:: به زودی ...

  راهبند تشریفاتی طنابی یا  Rope and Pole Pedestrian Barrier  قوی و محکم جهت نظم دادن هدایت و ایجاد صف هایی منظم  به رنگ سیلور که پکیج راهبند تشریفاتی شامل یک  استوانه به ارتفاع ۱ متر و تسمه به طول ۲ متر  می باشد.جنس طناب این ر..
 • راهبند مخروطی زنجیردار
  60,000تومان 65,000تومان

  کد محصول:: Traffic-Cone

  موجودی:: به زودی ...

  راهبند مخروطی زنجیردار (Outdoor Sign Standard and Barrier) اغلب با نام مخروطی قرمز شناخته می شود این محصول در حقیقت مخروطی را به مانعی از دید بصری تبدیل میکند و دارای رنگ بسیار زیبا که در فضای بیرون استفاده می شود و بالاترین درجه اهمیت آن برای اضافه ..
 • زنجیر پلاستیکی
  2,000تومان

  کد محصول:: Traffic-Plastic-Chain

  موجودی:: به زودی ...

  زنجیر پلاستیکی وسیله ایست به جهت مسدود کردن یک محل تردد به جهت بستن یک راه یا جلوگیری از پارک شدن ماشین افراد بیگانه. این محصول می تواند به دو یا چند شیء مختلف نصب شود که عموما آنها را به مخروطی ترافیکی حلقه دار نصب می کنند.لازم به ذکر است این محصول ..
 • مخروطی تاشو چراغدار
  50,000تومان

  کد محصول:: collapsible-led-cone

  موجودی:: به زودی ...

  مخروطی تاشو چراغدار مانند مخروطی ترافیکی ساده است اما دارای مزایایی می باشد که کله قندی ترافیکی ساده ندارد. این نوع مخروطی ها علاوه بر دارابودن شبرنگ ایمنی ، دارای چراغ بر روی مخروطی هستند که به وسیله دو باتری نیم قلمی در دو حالت چشمک زن و ثابت می تو..
 • مخروطی ترافیکی 100 سانتی متر
  30,000تومان

  کد محصول:: Traffic-Cone-100cm

  موجودی:: به زودی ...

  مخروطی ترافیکی (Traffic Cone) از جمله انواع مخروطی های ترافیکی محسوب می شود که دارای برچسب شبرنگی انعکاس نور و پس زمینه نارنجی رنگ و پایه لاستیکی مشکی می باشد این نوع مخروطی ایمنی به واسطه داشتن حلقه می توان آنها را با زنجیر پلاستیکی متصل کرد و ..
 • مخروطی ترافیکی حلقه دار 75 سانتی متر
  25,000تومان

  کد محصول:: Traffic-Cones

  موجودی:: به زودی ...

  مخروطی ترافیکی حلقه دار یا کله قندی ترافیکی از جمله انواع مخروط ایمنی محسوب می شود که دارای برچسب شبرنگی انعکاس نور و پس زمینه نارنجی رنگ و پایه لاستیکی مشکی می باشد این نوع مخروطی ترافیکی بواسطه داشتن حلقه می توان آنها را با زنجیر پلاستیکی متصل..
 • مخروطی ترافیکی پلاستیکی
  12,000تومان

  کد محصول:: plastic-traffic-cone

  موجودی:: به زودی ...

  اقتصادي ترين نوع مخروطي ها نوع پلاستيكي آنها مي باشد به آنها مخروطي جاده اي ، مخروطي اتوبان ، مخروطي ايمني و در برخي مواقع كلاه جادوگري هم گفته مي شود. هدف از توليد اين نوع مخروطي تغيير مسير ترافيك در جهت حفظ ايمني است البته در برخي مواقع از آنها برا..
 • چراغ اذرخشی سولار
  50,000تومان

  کد محصول:: Solar-Traffic-Flashing-Light

  موجودی:: به زودی ...

  چراغ اذرخشی مجهز به باتری ذخیره کننده ایست که توسط سنسور سولار آن شارژ و تا 48 ساعت امکان چشمک زن دارد و از فاصله ی 200 متری قابل رویت است . این چراغ فلاشر ترافیکی توسط پایه آن قابلیت گذاشتن روی مخروطی ، موانغ یا استوانه های ترافیکی را دارد و همچنین ..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

چون از این گروه ها دیدن کرده‌اید، احتمالا مایل هستید از این محصولات بازدید بفرمایید

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.