تجهیزات پارکینگی


تجهیزات پارکینگی

 • شبکه
 • لیست
 • اینه محدب ترافیکی نشکن پلی کربنات
  200,000تومان

  کد محصول:: Traffic-convex-Mirror

  موجودی:: به زودی ...

  اینه های محدب ترافیکی دارای سه جنس مختلف شامل آینه محدب شیشه ای ، اینه محدب پلی کربنات و همچنین اینه محدب استیل هستند. اینه محدب پارکینگی شیشه ای شکننده و ممکن است پس از مدت کمی از رده خارج شود همچنین آینه استیل نیز احتمال فرورفتگی در اثر ضربه ه..
 • جداکننده ترافیکی
  49,000تومان

  کد محصول:: Traffic-Separator

  موجودی:: به زودی ...

  جداکننده ترافیکی یا  Traffic separator  جهت مدیریت ترافیک در فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد این محصول تولید داخل کشور به سرعت قابل نصب و تنظیم آن در شرایط آب و هوایی مختلف یکسان است جنس این نوع جدا کننده ترافیکی پلاستیکی و از نوع ق..
 • سرعت گیر لاستیکی
  78,000تومان

  کد محصول:: Rubber-Speed-Bump

  موجودی:: به زودی ...

  به طور کلی سرعت گیر ها به دو دسته لاستیکی و پلاستیکی به لحاظ جنس تقسیم بندی می شوند هدف از تولید و نصب سرعت گیرها کاهش سرعت خودرو و افزایش ایمنی تردد کنندگان در جاده و خیابان ها و همچنین پایین آوردن درصد وقوع حادثه در خی..
 • سرعت گیر پلاستیکی
  45,000تومان

  کد محصول:: plastic-speed-bump

  موجودی:: به زودی ...

  به طور کلی سرعت گیر ها به دو دسته لاستیکی و پلاستیکی به لحاظ جنس تقسیم بندی می شوند هدف از تولید و نصب سرعت گیرها کاهش سرعت خودرو و افزایش ایمنی تردد کنندگان در جاده و خیابان ها و همچنین پایین آوردن درصد وقوع حادثه در خیابان ها اس..
 • ضربه گیر ستون
  25,000تومان

  کد محصول:: Corner-Guard

  موجودی:: به زودی ...

  ضربه گیر ستون یا کرنر گارد در اشکال مختلف و سایز ها و رنگ های متفاوتی تولید می شوند این محافظ دیواری از خسارت دیدن رنگ و بدنه خودرو در فضاهایی همچون ورودی و خروجی های پارکینگ ها و  پارکینگ های کوچک شخصی طراحی شده اند در حقیقت به جای بالا بر..
 • قفل پارکینگ
  139,000تومان

  کد محصول:: Parking-Lock

  موجودی:: به زودی ...

  قفل پارکینگ (Parking Lock) دستگاهی آهنگی قابل نصب در محوطه های پارکینگ خودرو جهت رزرو و اختصاصی سازی محوطه پارک خودرو برای اشخاص مورد استفاده قرار می گیرد این نوع قفل مکانیکی دارای دو نوع دستی و اتوماتیک هستند و برای پارکینگ های شخصی مورد استفاده قرا..
 • کار استاپر
  55,000تومان

  کد محصول:: Car-Stopper

  موجودی:: به زودی ...

  کار استاپر برای نگه داشتن ماشین خودرو و جلوگیری از اصابت سپر ماشین با دیوار و همچینین جداسازی فاصله بین دو خودرو طراحی شده است. نگهدارنده چرخ خودرو از لاستیک ساخته شده و از سه طرف به شبرنگ مجهز شده که باعث دید بهتر راننده می شود. کار استوپر بواسطه دو..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

چون از این گروه ها دیدن کرده‌اید، احتمالا مایل هستید از این محصولات بازدید بفرمایید

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.