تجهیزات ایست بازرسی


تجهیزات ایست بازرسی

تجهیزات و البسه ایست بازرسی

 • شبکه
 • لیست
 • ایست دستی شارژی
  55,000تومان

  کد محصول:: chargeable-stop-hand-held

  موجودی:: به زودی ...

  ایست دستی شارژی (handheld stop plate) از جمله ابزارهایی است که برای اطلاع رسانی در زمان ترافیک استفاده می شوند این نوع ایست دستی دارای LED  و به صورت شارژی است که در تاریکی شب نیز قابل استفاده می باشد به طور متوسط پس از شارژ این ایست دستی ۸ ساعت..
 • ایست دستی پلاستیکی
  8,500تومان

  کد محصول:: stop-hand-held

  موجودی:: به زودی ...

  ایست دستی پلاستیکی (stop Hand Held) از جمله محصولات ترافیکی ایمنی به شمار می رود مخصوصا هنگامی که صحبت از وسیله نقلیه موتوری می شود اهمیت ایست دستی  بیشتر می شود تا بتوانید اوضاع را تحت کنترل بگیرید فرض کنید می خواهید کمک کنید فردی از جاده-خیابا..
 • باطومی چراغدار
  15,000تومان 18,000تومان

  کد محصول:: led-baton

  موجودی:: به زودی ...

  باطومی چراغدار دارای چراغ های LED سه حالت :  قطع  ثابت و چشمک زن قابل حمل و دارای وزن بسیار سبک .کاربرد این محصول بیشتر در زمانی است که شما می خواهید جمعی را خیابان و جاده عبور دهید و مطمئن شوید که توسط راننده گان دیده می شوند از جمله مکان ..
 • جلیقه شبرنگی
  8,500تومان

  کد محصول:: reflective-vest

  موجودی:: به زودی ...

  جلیقه شبرنگی (Reflective Vest) از جمله لباس های (HV) که کاملا نمایان و مشخص هستند و در دسته تجهیزات محافظتی شخصی قرار می گیرند به طور کلی هر لباسی که دارای شبرنگ انعکاسی بسیار بالا هستند در این رده قرار می گیرند و یا هر رنگی که قابل تشخیص از پس زمینه..
 • جلیقه چراغدار
  55,000تومان

  کد محصول:: led-traffic-vest

  موجودی:: به زودی ...

  جلیقه چراغدار ایمنی مجهزبه ۱۶ چراغ LED باتری خور که در دسته لباس های HV قرار می گیرند با کیفیت قابل قبول و مناسب جهت استفاده درمواقعی که نور بسیار کم است مانند شب ها .این نوع جلیقه چراغدار ال ای دی شامل ۲ حالت است که به صورت ثابت و چشمک زن قابل استفا..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

چون از این گروه ها دیدن کرده‌اید، احتمالا مایل هستید از این محصولات بازدید بفرمایید

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.