تی ار ایکس مدل فورس کیت

تی ار ایکس مدل فورس کیت

کد محصول: TRX-Force-Kit-Tactical

تولیدکننده: TRX Training

موجودی: در انبار


تعداد
360,000تومان

تی ار ایکس فورس کیت تاکتیکال

طراحی شده توسط کمپانی Fitness Anywhere کشور آمریکا بوده و به ‌صورت اختصاصی برای تمرینات بدنسازی ارتش و دولت ایالات متحده تولید گردیده است. تی ار ایکس ارتشی یکی از محکم‌ترین و بادوام‌ترین دستگاه‌های تمرینی است که جهت آمادگی بدنی همه‌جانبه به شما پیشنهاد می‌شود.
سیستم تمرینی این دستگاه، آمادگی کامل جهت انجام هرگونه ماموریت در شرایط دشوار را برایتان فراهم خواهد نمود. تی ار ایکس Force برای ورزشکاران حرفه‌ای که نیاز به تمرینات کامل و کارا برای حفظ آمادگی بدنی خود دارند بسیار مناسب می‌باشد. این دستگاه در هر شرایط و محیطی قابل استفاده خواهد بود.

تی ار ایکس چیست؟

تی آر ایکس (TRX) مخفف Total Body Resistance Exercise به معنای تمرین کامل برای استقامت بدن با شعار Make Your Body Your Machine بدنتان را به ماشینتان تبدیل کنید تولید و به بازار عرضه شد .

متعلقات تی آر ایکس فورس کیت تاکتیکال :

1- کیفیت قابل حمل
2- قلاب Door Anchor
3- بند تی آر ایکس
4- بند اضافه با قلاب
5- بند اضافه بدون قلاب
6- پلاکارد دیواری
7- دفترچه آموزشی جامع
8- دستبند
9-  DVD آموزشی ۲ عدد
10- پوستر آموزشی تمرینات

تفاوت تی ار ایکس گرید A و گرید B : 

1- جنس درجه یک دارای دو هولوگرام بر کارتن و زیر دستگیره است در حالی درجه دو فقط یک هولوگرام دارد 
2-محل تسمه ها در جنس درجه یک دارای ۴ ردیف دوخت است درحالی که جنس درجه دو آن دارای تنها ۲ ردیف دوخت است . 
3-گرید B دارای دسته های اسفنجیست در حالی که گرید A دارای دسته های ژلاتینی مشبک می باشد


تفاوت تی ار ایکس فورس کیت و پرو کیت :

1- رنگ : مدل فورس کیت به رنگ سبز ارتشی است در حالی که مدل پرو به رنگ زرد مشکی می باشد.

2- متعلقات : تی ار ایکس ارتشی دارای دو عدد دی وی دی اموزشی و دفترچمه کامل اموزشی است در حالیکه تی ار ایکس پرو یک دی وی دی دارد و فاقد دفترچه اموزشی است.

3- قلاب تی ار ایکس پرو قابل قفل شدن توسط پیچ روی قلاب را دارد در صورتیکه تی ار ایکس فورس فقط قابلیت باز و بسته شدن را دارد.


باشگاه تی ار ایکس در تهران :

از سال 1392 کلاس ها عمومی تی ار ایکس در تهران با رشد شدیدی روبرو شد و امروز شاهد آن هستیک که در اکثر باشگاه های بدنسازی و فیتنس کلاس های تی ار ایکس برگزار می شود چه در سانس زنانه و چه در سانس مردانه.10 ترفند برای ساختن دستاوردی بزرگ :

TRX ابزاری ساده و همه کاره ارائه می دهد به شما آموزش می دهد چه گونه از آن استفاده کنید و نشان می دهد چه گونه از آن در برنامه تمرینی بهره گیرید برای رسیدن به اهدافتان.
هر کاری که ما می کنیم - تجهیزاتی که می سازیم - تمریناتی که طراحی می کنیم و دوره هایی که می گذرانیم ریشه گرفته از ایده هایی است که برای تحرک و تمرین نیاز است و به عبارتی در زندگی و ورزش شما تاثیر گذار است.
در این ۱۰ ایده ای که معرفی می کنیم می خواهیم در حقیقت در تلاشی که انجام می دهید به بدنی که می خواهید برسید و استثنایی تر.

1- بدنتان را به ماشینتان تبدیل کنید
بدن شما جزیره ای کار نمی کند مثلا سعی کنید یک خودکار روی زمین افتاده را بردارید تنها با یک دست پر واضح است بدن به سمت پایین حرکت می کند شما در عین حال به شانه و بازو و گردن نیاز دارید. ده ها سال متخصصان برای تمرین دادن عضلات گروه های ایزوله شده (جدا شده) ما را به سمت ماشین آلات وزنی هدایت کردند. بدن زنجیره از عضلات به هم پیوسته است و می بایست با حرکاتی تمرین داده شود که همه آنها را به چالش بکشد در هر سطحی از حرکت. دستگاه ها را فراموش کنید. بدنتان را به ماشینتان تبدیل کنید.

2- به خارج از محیط باشگاه (Gym) فکر کنید
در هر محیطی که تصور کنید می توانید از تمرینات کاربردی (Functional Training) بهره گیرید. زمین بازی - پارک ها - گاراژها - زیرزمین ها - اتاق های هتل - پیاده رو ها - راه پله ها و خیابان های شهری می تواند از جمله اماکن تاثیر گذار و قابل استفاده باشد. زمانی که شما تمرین کردن در هر شرایطی را می پذیرید در واقع دیگر نمی توانید به خودتان بگویید وقت ندارم و نمی شود.

3-  برخیزید برای تمرین 
به طور متوسط آمریکایی ها بیش از ۲۱ ساعت در طول روز را می نشینند یا دراز می کشند پس بی خیال ماشین هایی بشید که بدنتان رو پشتیبانی کنند کاری کنید که بدنتان خودش رو پشتیبانی کنه (همانطور که طراحی شده برای این کار). تمرین در حالت ایستاده کمک میکنه به بهترین حالت و الگو تحرک برای بدست آوردن عملکرد فیزیکی مطلوب. برای همین بهش میگن Functional Training یا آموزش کاربردی.

4- تمرین Full Body
تمرینات عقب و جلو - بالا و پایین مانند بارفیکس و دراز نشست اسکات و پرس سینه از قدیم جزو تمرینات ورزشی بوده اما زندگی و ورزش نیاز داره که ما قادر باشیم پیچ و خم و پرش و شیرجه و چرخش در هر جهت را انجام دهیم. ساخت بدنی قوی و درخور و سلامت که بتونه کارهای ذکر شده را انجام بده نیاز به تمرین داره تا به برتری در هر جهتی پیدا کنه. حال اگر بدنی Functional می خواهید تمرینات Full Body را شروع کنید.

5- میکس ترکیبات به صورت کامل
تکمیل کردن دوز تمرینات در معادله تمرین به این معنی است که در زمان متفاوت با شدت و تکرار تمرین کنید مدل های مختلف آن را می توانید با هم مخلوط کنید از هر جلسه تا جلسه دیگر. به اندازه کافی استراحت کنید و بین ۳-۵ روز برای یک بار در ماه برای استراحت در نظر بگیرید و بعد این اجزا را با هم مخلوط کنید و دوباره شروع کنید. این کار باعث می شود تمرینات را تازه نگه دارید و نتایج بهتری بگیرید. پس به بدنتان گوش دهید و نوع تمرینتان را سفارشی میکس کنید.

6- بدانید کی از تمرین دور شوید
بیش از حد انجام دادن تمرین به ضعیف شدن بدن می انجامد. بهینه ساختن تمرینات احتمالا به این معنی خواهد بود که تمرین کردن را متوقف کنید زمانیکه خیلی زیاد است برای بدنتان. اگر در هنگام تمرین خودتان را پرت می کنید و یا حس میکنید در حال بیهوش شدن هستید به این معنی است که وقت تلف می کنید و بدنتان را در فشار گذاشته اید که با کمبود مواجه می شود که در این صورت خیلی زود ترمیم نمی شود. در نظر داشته باشید تاثیرات تمرین انباشته می شوند. شما نمی توانید پیشرفت زیادی داشته باشید که به نظر برسد و یا بازدهی تمرین خود را در یک جلسه نمی تواند ببینید. سخت تمرین کنید ولی بدانید که باید تمرین را متوقف کنید.

7- به تمرین خود آهنگ بدهید
تمرینات Functional که در بالا گفته شد بایست اینه ای از فعالیت هایی که انجام می دهید در زندگی و ورزش باشند که این تمرینات نیاز به توجه و تمرکز دارند. زمانی که تمرین می کنید ذهنتان را تهی کنید از افکار مخرب و تنها بر روی تحرک و رسیدن به هدف تمرکز کنید به عبارتی تمرین می کنید آگاهانه تمرین کنید. استاد ذهنتان باشید وبا بدنتان در ارتباط باشید که چه حسی دارد.

8- فرم شما نمایانگر عملکرد شماست
حرکت پایه اصلی قدرت و تحمل و بالانس و تحرک و انعطاف پذیری که به صورت عمومی به آن تناسب اندام (فیتنس). یادگیری اجرای صحیح حرکات در واقع پایه هرم تمرینات شما را می سازد. هیچگاه شدت زیاد به حرکات وارد نکنید مگر اینکه مطمئن شده اید می توانید صحیح آن را انجام دهید.


9- یک چیز بهتر از هیچ چیز است
سرتان شلوغه؟معلومه که هست بین بالانس کردن زمان کار و منزل همیشه یک زمانی هست برای تمرین کردن و رسیدگی به ورزش. این رویای ایده ال شدن را از ذهنتان دور کنید و از خواب و خیال بیدار شوید و به واقعیت فکر کنید که همیشه و همه جا می شه تمرین کردحتی در زمان های کوتاه.یه کاری انجام دادن هم حتی میتونه پیشرفت رو به هدفتون هدیه کنه.

10- در زمان تمرین نیز ریکاوری کنید
بازدهی انسان ها به معادله زیر وابسته است
تاثیر تمرین : (دز تمرین + تغذیه ) X  ریکاوری 
مهم نیست چقدر خوب تمرین میکنید یا تغذیه شما به چه صورت است در واقع بدون ریکاوری درست(خواب - چرت زدن کاهش استرس و...) تنها به دور دایره ای در حال چرخش هستید واضح تر بگوییم در صورتیکه که ریکاوری شما صفر است نتیجه کار شما هم صفر خواهد بود. ۹ ساعت خواب می تواند نقطه شروع خوبی باشد اما شما باید تجربه کنید تا متوجه شوید عدد شما چند است. هر چقدر سخت تر و طولانی تر تمرین کنیدمدت زمان بیشتری برای ریکاوری نیاز دارید.

مقایسه TRX

 • رنگ سبز ارتشی
 • جنس دستگیره ژلاتینی
 • DVD آموزشی ۲ عدد
 • دفترچه آموزشی دارد
 • قلاب قابل قفل ندارد
 • تسمه افزایش طول دارد
 • قلاب اتصال پشت درب دارد
 • کیف مخصوص حمل دارد
 • قابلیت استفاده در منزل دارد
 • قابلیت استفاده خارج از منزل دارد
 • وزن تسمه ۶۰۰ گرم
 • نوع کیف حمل کوله پشتی
نقد و بررسی در مورد تی ار ایکس مدل فورس کیت
متوسط امتیاز: 0 نظر
مجموع نقد و بررسی: 0
بررسی خود در مورد این محصول را بنویسید.
یک نقد و بررسی بنویسید
چیدمان براساس:

نظر بدهید

امتیاز

   
کیفیت
قیمت
طراحی ظاهری
مقرون به صرفه بودن
نوآوری
افزون مزایاافزون معایب
مایل هستم این محصول را به دوستم پیشنهاد دهم?

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.