کراس فیت

کراس فیت ورزشی ترکیبی از تمارین مقاومتی ، انفجاری ، سرعتی ، وزنه برداری ، المپیکی ، کتل بل یا دمبل روسی ، تمرین بر پایه وزن بدن ، ژیمناستیک و تمرین های استقامتی است. با این حال رشته ورزشی نوینی است است که برای اولین بار  در سال 2000 میلادی معرفی شد. این ورزش ورزش از بخش های مختلفی همچون تمرینات شدید و کوتاه مدت، وزنه برداری به سبک المپیک، پلایومتریک، پاورلیفتینگ، ژیمناستیک، ورزش های بدون وسیله، و تمرینات دیگر تشکیل می شود. 

در crossfit تمریناتی همچون حرکات کششی ، قدرتی ، هوازی و استقامتی فردی و یا گروهی انجام می شود. عملکرد افراد در هر تمرین wod کراس فیت به صورت نمره و یا رتبه بندی ثبت می شود تا از این طریق تمرینات بیشتر حالت رقابتی پیدا کرده و در نتیجه پیشرفت فردی با سرعت بیشتریی   صورت پذیرد. 

در باشگاه ها از تجهیزات ورزشی مختلفی همچون میله هالتر کراس فیت ( باربل )، دار حلقه ژیمناستیک، میله های بارفیکس، طناب های پرش، کتل بل (kettlebells)، توپ وال بال ، جعبه های پلیومتریک ، کش های مقاومتی ، مدیسن بال غیره استفاده می شود.

مسابقات کراس فیت از سال 2007، هر سال در فصل تابستان برگزار می شود. در مسابقات این رشته، عمدتاً از آیتم هایی که ورزشکاران در کلاس های تمرینی کراس فیت انجام داده اند، استفاده می شود، اما گاهی اوقات آیتم های جدید و غیر منتظره ای نیز ارائه می شود که از این دست می توان به شنا و پرتاب وزنه اشاره کرد. 


کراس فیت


کراس فیت

 • شبکه
 • لیست
 • اب استرپ Nation Fitness مدل Hover
  135,000تومان

  کد محصول:: Ab-Strap

  موجودی:: در انبار

  اگر می‌خواهید با تمرینات ورزشی چربی شکم خود را از بین ببرید و عضلات شکمتان را تقویت کنید، پس بندهای ورزشی عضلات شکم مناسب شماست. بندهای ورزشی عضلات شکم از بافته‌های بادوامی ساخته شده که برخلاف بیشتر وسایل مشابه پاره نمی‌شود یا دست‌ها را نمی‌برد. پهنا..
 • اب مت Nation Fitness مدل Cap
  75,000تومان

  کد محصول:: Abmat

  موجودی:: در انبار

  اب مت یا تخته شکمی یکی از ابزارهای جانبیِ بسیار کاربردی و اساسی برای تمرینات بدن‌سازی می‌باشد. این وسیله با منعطف کردن ستون فقرات، برای کشیده شدن عضلات شکم برای حرکت دراز و نشست بطور صحیح و موثرتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.این محصول بطور اختصاصی برای..
 • اب مت Nation Fitness مدل CapLite Pro
  95,000تومان

  کد محصول:: ab-mat-pro

  موجودی:: در انبار

  یکی از لوازم جانبیِ ضروری برای هر ورزشکار بخصوص در رشته کراسفیت اب مت (تخته شکمی) می‌باشد. این محصول با صفحه اضافی‌ای که دارد از ایجاد سایش و کبودی دنبالچه که اغلب در تمرینات دراز-نشست و کرانچ برای ورزشکاران ایجاد می‌شود، جلوگیری می‌کند. جنس پلا..
 • اسلد Nation Fitness مدل Harvik
  825,000تومان

  کد محصول:: Crossfit-Sled

  موجودی:: در انبار

  اسلد Nation Fitness نسل جدیدی از اسلد های کراس فیت است که در مسابقات جهانی کراس فیت مورد استفاده قرار می گیرد. این سورتمه کراس فیت بواسطه ی دستگیره های متفاوتی که دارد امکان تمامی تمارین Push , Pull یا سرعتی را به ورزشکاران می دهد و تقریبا روی تمامی ..
 • بتل روپ کاوردار Nation Fitness سری BODfast سایز 4 سانتی متر
  690,000تومان 720,000تومان

  کد محصول:: Battle-Rope

  موجودی:: در انبار

  بتل روپ ( طناب Battle Rope ) ، طناب قدرتی یا طناب جنگی از تجهیزات جدید و محبوب  تناسب اندام است که قبلاً در تمرینات بدنی نیروهای ارتش کاربرد داشت و در سال‌های اخیر به باشگاه‌های ورزشی و ورزش‌های خانگی راه پیدا کرده است. مهمترین دلیل کارایی بتل ر..
 • بتل روپ کاوردار Nation Fitness سری BODfast سایز 5 سانتی متر
  780,000تومان

  کد محصول:: Battle-Rope-2-Inch

  موجودی:: در انبار

  مهمترین دلیل کارایی بتل روپ این است که دست‌ها را به‌طور مستقل به کار می‌گیرد، و در عین تقویت ماهیچه‌ها، نبود تعادل قدرتی بین نیمه راست و چپ بدن را از بین می‌برد.طناب‌ بتل روپ همچنین به سلامت قلب و عروق کمک می‌کند. تحقیقات جدید نشان می‌..
 • توپ بوسو
  280,000تومان 345,000تومان

  کد محصول:: bosu-ball-abs

  موجودی:: در انبار

  توپ بوسو وسیله‌ایست جهت انجام تمرینات بدن‌سازی که با توجه به وجود دو سطح نیم‌دایره‌ایِ انعطاف پذیر و صافی که دارد برای اجرای حرکات تعادلی مناسب است. سطح صاف این وسیله در مدل ABS از جنس لاستیک و سطح رویه آن از جنس PVC می‌باشد. استفاده از این توپ‌ها سب..
 • توپ بوسو Nation Fitness مدل Pro
  480,000تومان 550,000تومان

  کد محصول:: bosu-ball-wooden

  موجودی:: در انبار

  توپ بوسو وسیله‌ایست جهت انجام تمرینات بدن‌سازی که با توجه به وجود دو سطح نیم‌دایره‌ایِ انعطاف پذیر و صافی که دارد برای اجرای حرکات تعادلی مناسب است. سطح صاف توپ بوسو در مدل Pro از جنس چوب و سطح رویه آن از جنس PVC می‌باشد. استفاده از این توپ‌ها س..
 • دار حلقه Nation Fitness مدل Wooden
  160,000تومان

  کد محصول:: gymnastic-ring

  موجودی:: در انبار

  دار حلقه یکی از ابزارهای اصلی رشته ژیمناستیک و کراس فیت می‌باشد. در ابتدا و از سال 1842 میلادی که این دستگاه برای اولین‌بار در مسابقات ژیمناستیک مورد استفاده قرار گرفت، حلقه‌های این وسیله مهیج به صورت مثلثی، از جنس آهن و با طناب‌هایی از جنس کنف بودند..
 • زنجیر میله هالتر
  195,000تومان

  کد محصول:: Barbell-Chain

  موجودی:: به زودی ...

  زنجیر میله هالتر قابلیت نصب روی تمامی میله هالتر های استاندارد کرای فیت ، پاور لیفتینگ و بدنسازی را دارد و هر جفت آن وزنی حدود 10 کیلوگرم را دارد...
 • ساعت LED ورزشی Nation Fitness
  285,000تومان

  کد محصول:: LED-Gym-Timer

  موجودی:: در انبار

  ساعت LED ورزشی  با صفحه نمایش کریستال روشن و یک‌طرفه، دسترسی خوبی را از طریق کنترل از راه دور فراهم می‌کند و مجموعة تنظیمات ازپیش‌تعیین‌شده یا قابل‌برنامه‌ریزی آن، تجربة خوبی از شخصی‌سازی را به کاربر ارائه می‌دهد. این زمان‌سنج را می‌توان بر روی ..
 • صفحه وزنه 10 کیلویی Nation Fitness سری Impactor
  125,000تومان

  کد محصول:: Bumper-Plate-10-Kg

  موجودی:: در انبار

  مشخصات صفحه وزنه 10 کیلویی Nation Fitness سری Impactor :نوع وزنه: کراس فیت / مسابقه‌ ای / وزنه برداری / باشگاهیگواهینامه از فدراسیون جهانی وزنه‌برداریصفحة فولادی مرکزی با روکش کرومقطر: 45 سانتی متردهانة بست: 50.4 میلی‌مترنوع: صفحة فولادی با..
 • صفحه وزنه 15 کیلویی Nation Fitness سری Impactor
  185,000تومان

  کد محصول:: Bumper-Plate-15-Kg

  موجودی:: در انبار

  مشخصات صفحه وزنه 15 کیلویی Nation Fitness سری Impactor :نوع وزنه: کراس فیت / مسابقه‌ ای / وزنه برداری / باشگاهیگواهینامه از فدراسیون جهانی وزنه‌برداریصفحة فولادی مرکزی با روکش کرومقطر: 45 سانتی متردهانة بست: 50.4 میلی‌مترنوع: صفحة فولادی با..
 • صفحه وزنه 20 کیلویی Nation Fitness سری Impactor
  250,000تومان

  کد محصول:: Bumper-plate

  موجودی:: در انبار

  مشخصات صفحه وزنه 20 کیلویی Nation Fitness سری Impactor :نوع وزنه: کراس فیت / مسابقه‌ ای / وزنه برداری / باشگاهیگواهینامه از فدراسیون جهانی وزنه‌برداریصفحة فولادی مرکزی با روکش کرومقطر: 45 میلی‌متردهانة بست: 50.4 میلی‌مترنوع: صفحة فولادی با ..
 • صفحه وزنه 5 کیلویی Nation Fitness سری Impactor
  70,000تومان

  کد محصول:: Bumper-Plate-5-Kg

  موجودی:: در انبار

  مشخصات صفحه وزنه 5 کیلویی Nation Fitness سری Impactor :نوع وزنه: کراس فیت / مسابقه‌ ای / وزنه برداری / باشگاهیگواهینامه از فدراسیون جهانی وزنه‌برداریصفحة فولادی مرکزی با روکش کرومقطر: 45 سانتی متردهانة بست: 50.4 میلی‌مترنوع: صفحة فولادی با ..
 • طناب ورزشی Nation Fitness مدل EZ
  95,000تومان

  کد محصول:: Speed-Rope

  موجودی:: در انبار

  این طناب ورزشی سرعتی Nation Fitness بطور ویژه ای برای ورزشکارانی ساخته شده که می خواهند بیشترین سرعت ( دو برابر ) را داشته باشند. سیستم تحمل گوی تعبیه شده در آن را موثر می سازد. بلبرینگ های گوی تعبیه شده در بالا و زیر کابل حس تعادل بالایی را در هنگام..

نمایش 1 تا 16 از 49 (4 صفحه)

چون از این گروه ها دیدن کرده‌اید، احتمالا مایل هستید از این محصولات بازدید بفرمایید

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.