کیسه شنی نیشن فیتنس مدل TAP CROLL
کیسه شنی نیشن فیتنس مدل TAP CROLL

کیسه شنی نیشن فیتنس مدل TAP CROLL

کد محصول: ‌power-bag

تولیدکننده: Nation Fitness

موجودی: در انبار


گزینه های در دسترس

وزن

تعداد
290,000تومان
کیسه شنی نیشن فیتنس مدل TAP CROLL و تمرینات مرتبط با آن به بسیاری از ورزشکاران و مربیان امکان داده است تا معنای تمرینات کاربردی را بهتر درک کنند و نتیجة تمرین و آموزش صحیح را ببینند. این کیسه‌های قدرتی که بسیاری از ورزشکاران ممتاز در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند، به سالن‌های ژیمناستیک و همچنین نیروهای نظامی نیز راه پیدا کرده است.
تمرین با کیسة قدرتی به بدن یاد می‌دهد تا قوای ثبات‌بخش خود را به‌طور مؤثر برای انتقال نیرو در مدت پیچیده‌ترین تمرینات و سخت‌ترین حرکات بدنی به کار گیرد. این کیسه از سازوکار ارائة بازخورد (فیدبک) برخوردار است که به افزایش کیفیت حرکات ورزشکار کمک می‌کند. این کیسه به هماهنگی بالایی در هر حرکت نیاز دارد و استفاده از آن می‌تواند توان کاربر را برای هماهنگ کردن حرکت‌هایش افزایش دهد.
کیسة قدرتی با تکیه بر کیفیت و استحکام، طراحی ویژه، تنظیمات کامل، و دامنة گستردة حرکت‌های آن که می‌تواند به روشی کارکردی آموزش داده می‌شود، به هدف خود دست می‌یابد. 
حرکت‌های این کیسة قدرتی عبارت است از:
حرکات وزنه‌برداری المپیک.
تغییراتی در حرکات وزنه‌برداری المپیک که حرکت‌های قطری و چرخشی را به آن اضافه می‌کند.
تمرینات پیچیده بر مبنای حرکات مختلف که همگی اساساً چندمفصلی هستند و به تمرکز زیادی بر حفظ تعادل ورزشکار نیاز دارند.
تمرینات حرکتی، مانند پیاده‌روی سریع، بالا رفتن از نردبان، تمرین پاشنة پا و...
پرش، که به علت مشکل‌زا بودن میله‌ها به‌راحتی انجام نمی‌شود.
انداختن، که به علت مشکل‌زا بودن میله‌ها به‌راحتی انجام نمی‌شود.
پرتاب کردن، که با بسیاری وسایل دیگر- به‌جز توپ‌های طبی که به‌ندرت از 15 کیلوگرم بیشتر است- به سختی انجام می‌شود. 
جذب و دفع ضربه، که این مورد هم با بیشتر وسایل موجود به‌سختی قابل‌انجام است.
حرکات آزادانه به همراه یک نفر دیگر، پرتاب کردن، گرفتن، جابه‌جا کردن و...


کارکنان شرکت Nation Fitness International Ltd در سال گذشته‌ی میلادی ، بیست و یکمین سالگرد تاسیس شرکت را جشن گرفتند. این کمپانی در سال 1997 توسط پاول چنگ (Paul Cheng) در شهر صنعتی تایچونگ تایوان به هدف فرهنگ سازی و عرضه تجهیزات تخصصی بادوام تاسیس شداین برند محصولات متنوع و تخصصی در زمینه کراس فیت ، ورزش های فانکشنال عرضه کرده ، از طناب بتل روپ گرفته تا میله هالتر های سری Impactor در میان محصولات Nation Fitness دیده می‌شود.

تجهیزات ورزشی Nation Fitness فقط به کراس فیت محدود نمی شود و در رشته های Functional , Body Weight , پاور لیفتینگ ، کالیستنیکس و وزنه برداری هم تنوع بالایی دارند بطوری که در سال 2009 میلادی در مسابقات وزنه برداری تایوان از صفحه وزنه و میله هالتر و گیره های این برند استفاده شده است.  

بطور کلی در سال های اخیر ورزش دیگر فقط به دستگاه های بدنسازی و کار با وزنه محدود نمی شود و ورزش های کار بر اساس وزن بدن ، فانکشنال و ورزش های معلق سهم عمده ای از تمرینات روزانه ورزشکاران را به خود اختصاص داده و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است بطوری که در حال حاضر بیش از 13000 باشگاه (باکس) برای کراس فیت ساخته شده است. به جهت سیستم کنترلی بسیار دقیق و سخت‌گیر این شرکت، کمتر موردی پیدا می‌شود که خریدار محصولات این شرکت را به دلیل نقص فنی به این شرکت رجوع کند. همین موضوع هم دلیل عمده‌ی شهرت Nation Fitness محسوب می‌شود. 

گرچه مدت زیادی از تشکیل فدراسیون کراس فیت در ایران نمی گذرد منتها ورزشکاران با استعداد ایرانی با تجهیزات محدود مشغول به روز ترین تمرینات کراس فیت در باشگاه های ورزشی و خانگی هستند. با توجه به افزایش روز افزون علاقمندان به ورزش کراس فیت و Body Weight ، فروشگاه اینترنتی کالانست با هدف ارتقا فرهنگ این رشته ورزشی و در دسترس بودن تجهیزات بادوام بعنوان نمایندگی رسمی و وارد کننده انحصاری Nation Fitness تایوان در ایران به عرضه این تجهیزات پرداخته است.

حدود یک سال از ورود این برند به ایران گذشته است و ورزشکاران حرفه‌ای بسیاری با محصولات این شرکت تمرین کرده‌اند و ارگان هایی مانند سازمان آتش نشانی ، ناجا ، فدراسیون ورزش های همگانی ، باشگاه فوتبال ذوب آهن و باشگاه های ورزشی تهران از محصولات Nation Fitness استفاده می کنند.

نقد و بررسی در مورد کیسه شنی نیشن فیتنس مدل TAP CROLL
متوسط امتیاز: 0 نظر
مجموع نقد و بررسی: 0
بررسی خود در مورد این محصول را بنویسید.
یک نقد و بررسی بنویسید
چیدمان براساس:

نظر بدهید

امتیاز

   
کیفیت
قیمت
طراحی ظاهری
مقرون به صرفه بودن
نوآوری
افزون مزایاافزون معایب
مایل هستم این محصول را به دوستم پیشنهاد دهم?

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.