MSA

MSA

 • شبکه
 • لیست
 • بند داخل کلاه ایمنی MSA
  8,000تومان

  کد محصول:: Strap-inside-the-safety-helmet

  موجودی:: به زودی ...

  بند داخل کلاه ایمنی MSA تسمه ایست که قابلیت نصب روی کلاه ایمنی MSA مدل V-Gard را دارد و از قابلیت تنظیم سایز نیز برخوردار است...
 • دستگاه گازسنج پرتابل MSA مدل ALTAIR 4X
  3,150,000تومان

  کد محصول:: MSA-PORTABLE-GAS-DETECTOR-ALTAIR-4X

  موجودی:: به زودی ...

  دستگاه گازسنج پرتابل MSA مدل التر 4اکس (MSA Altair 4X) نوعی آشکارساز بسیار بادوام گاز است که می‌تواند حجم  چهار گاز را به طور هم‌زمان بسنجد. مهمترین این گازها شامل گازهای قابل‌احتراق، اکسیژن، مونوکسید کربن، سولفید هیدروژن، دی‌اکسید گوگرد، و دی‌ا..
 • دستگاه گازسنج پرتابل MSA مدل ALTAIR 5X
  6,200,000تومان

  کد محصول:: MSA-PORTABLE-GAS-DETECTOR-ALTAIR-5X

  موجودی:: به زودی ...

   گازسنج MSA مدل  Altair 5Xدتکتور گاز MSA می‌تواند 6 گاز مختلف را به‌طور هم‌زمان اندازه‌گیری کند و به حسگر ویژه‌ای برای آشکارسازی ترکیبات آلی فرار (VOC) مجهز شود. این دتکتور که با فن‌آوری پیشرفتة حسگر ام‌اس‌ای اکس‌سل (MSA XCell) کار می‌کند، ..
 • فیلتر زرد GMC ماسک MSA
  80,000تومان

  کد محصول:: MSA-Comfo-Mask-Catridge-Yellow-GMC

  موجودی:: به زودی ...

  فیلتر زرد ماسک نیم صورت MSA قابل نصب بر روی ماسک های MSA مدل Comfo Classic می باشد.این فیلتر به راحتی قابل نصب می باشد و در برابر گرد و غبار و ذرات ریز  محافظت می کند و اگر به دنبال فیلتری برای محافظت در برابر مواد شیمیایی ، گازها و بخارات هستید..
 • فیلتر زیتونی GME ماسک MSA
  92,000تومان

  کد محصول:: MSA-Comfo-Mask-Catridge-Olivaceous-GME

  موجودی:: به زودی ...

  فیلتر زرد ماسک نیم صورت MSA قابل نصب بر روی ماسک های MSA مدل Comfo Classic می باشد.این فیلتر به راحتی قابل نصب می باشد و در برابر مواد شیمیایی ، گازها و بخارات محافظت می کند و اگر به دنبال فیلتری برای محافظت در برابر گرد و غبار و ذرات ریز هستید ..
 • كلاه ايمنى MSA
  45,000تومان

  کد محصول:: Safety-Helmet-MSA

  موجودی:: به زودی ...

  حفظ سلامت فیزیکی در زمان انجام کار به خصوص در اماکن صنعتی اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال در سوله‌های بزرگ صنعتی که احتمال بروز حوادث متعدد و مختلفی وجود دارد، استفاده از وسال ایمنی بسیار پراهمیت و ضروری است. کلاه ایمنی ازجمله‌ی وسایل ایمنی محسوب می‌..
 • ماسک تنفسی MSA Comfo Classic
  58,000تومان

  کد محصول:: MSA-Comfo-Classic-Half-Face-Mask

  موجودی:: به زودی ...

  شرکت ام‌اس‌ای (MSA) برای بیش از صد سال در زمینه تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی فعالیت می‌کند. ماسک تنفسی کومفو کلاسیک ام اس ای وسیله ای برای پوشاندن راه های تنفسی است که با برخورداری از یک قطعه جدید بنام ..
 • کلاه اتش نشانی MSA Gallet F1
  1,420,000تومان

  کد محصول:: MSA-Gallet-F1

  موجودی:: به زودی ...

  کلاه آتش‌نشانی گلت اف‌ یک اکس ‌اف (Gallet F1 XF) این کلاه عملیاتی که بر مبنای تجربه آتش‌نشانان از سراسر جهان طراحی شده است و استانداردهای جدیدی را برای کلاه‌های آتش‌نشانی عرضه می‌کند. این محصول معنی جدیدی از ایمنی، عملکرد و راحتی را به نمایش می‌گذارد..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.