اجاق گاز

اجاق گاز

اجاق گاز

 • شبکه
 • لیست
 • اجاق گاز صفحه اخوان مدل G-113
  0تومان

  کد محصول:: Akhavan-G-113-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه اخوان مدل G-113اجاق گاز صفحه اخوان مدل G-113 ، ترکیبی منحصر به فرد از صفحه شیشه ای و استیل می باشد. ترکیب این دو نوع صفحه علاوه بر زیبایی باعث بهبود کاربری این محصول شده است چرا که انتخاب صفحه استیل برای شعله پلو پز موجب افزایش ت..
 • اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G-1
  0تومان

  کد محصول:: Akhavan-G-1-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G-1 اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G-1 با طراحی ساده و زیبا مخصوص آشپزخانه های کوچک می باشد. این اجاق گاز به صفحه شیشه ای سیکوریت با دو شعله نسبتا بزرگ مجهز است که با طرز قرار گیری ضربدری علارغم ابعاد کوچک، به شما امکا..
 • اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G-13
  0تومان

  کد محصول:: Akhavan-G-13-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G-13 مدل G-13 از سری اجاق گازهای صفحه ای اخوان دارای پنج شعله با چینش متقارن می باشد. این محصول از طراحی زیبا و مناسب با آشپزخانه های امروزی بهره  برده و مناسب برای خانوادهای پر جمعیت و یا با جمعیت متوسط است...
 • اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G-28
  0تومان

  کد محصول:: Akhavan-G-28-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G-28 اجاق گاز صفحه ای مدل G-28 از سری اجاق گازهای 5 شعله اخوان با طراحی منحصر به فرد می باشد. این محصول با توان حرارتی بالا و ابعاد مناسب به راحتی فضای لازم برای هر حجم پخت و پز را فراهم می کند. همچنین در کنار ظرفی..
 • اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G-29
  0تومان

  کد محصول:: Akhavan-G-29-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل G-29 اجاق گاز صفحه ای پنج شعله اخوان مدل G-29 با بهره گیری از طراحی زیبا و مدرن محصولی مناسب برای آشپزخانه های امروزی است. این محصول دارای کیفیت بالا و ساختار یک پارچه شیشه ای و فلزی می باشد که علاوه بر زیبایی از ق..
 • اجاق گاز صفحه ای استیل البرز مدل G -2303
  0تومان

  کد محصول:: Steel-Alborz-G-2303-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای استیل البرز مدل G -2303 اجاق گاز 2 شعله صفحه ای استیل البرز  مدل G -2303، با طراحی زیبا و مدرن مناسب برای خانواده های کم جمعیت می باشد. این محصول با ابعاد کم و منبع انرژی گاز شهری از قابلیت نصب آسانی برخوردار است همچن..
 • اجاق گاز صفحه ای استیل البرز مدل G-4101
  0تومان

  کد محصول:: Steel-Alborz-G-4101-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای استیل البرز مدل G-4101 اجاق گاز4 شعله صفحه ای مدل G-4101، محصولی زیبا و با طراحی منحصر به فرد از برند استیل البرز می باشد. این محصول با پینش خطی سر شعله ها به راحتی در کابینت هایی با عرض کم نصب می شود. صفحه شیشه ای موجود بر ..
 • اجاق گاز صفحه ای استیل البرز مدل G-5701
  0تومان

  کد محصول:: Steel-Alborz-G-5701-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای استیل البرز مدل G-5701 اجاق گاز صفحه ای مدل G-5701 از سری مدل های زیبا و با طراحی متفاوت شرکت استیل البرز می باشد. این محصول با قرار گیری نا متقارن شعله ها جلوه ای منحصر به فرد دارد به طوری که این اجاق گاز صفحه ای در یک ساخت..
 • اجاق گاز صفحه ای استیل البرز مدل S-5907
  0تومان

  کد محصول:: Steel-Alborz-S-5907-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای استیل البرز مدل S-5907 اجاق گاز 5 شعله صفحه ای استیل البرز مدل S-5907 ، با طراحی ظریف و استاندارد بسیار مناسب برای آشپزخانه امروزی و مدرن است. این محصول از صفحه استیل با مقاومت حرارتی بالا و قابلیت نظافت آسان بالا بهره می ..
 • اجاق گاز صفحه ای استیل البرز مدل S-5908
  0تومان

  کد محصول:: Steel-Alborz-S-5908-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای استیل البرز مدل S-5908 اجاق گاز5 شعله صفحه ای استیل البرز مدل S-5908 ، با چینش جدید سر شعله ها نمایی بسیار زیبا و منحصر به فرد به آشپزخانه می بخشد. این محصول در کنار ترکیب جدید چینش سر شعله ها ، از سرشعله خطی با کارایی بال..
 • اجاق گاز صفحه ای داتیس مدل DG-505 TD
  0تومان

  کد محصول:: DATEES-DG-505-TD-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای داتیس مدل DG-505 TD مدل DG-505 TD از سری مدلهای محبوب در بین اجاق گازهای صفحه ای داتیس است. این اجاق گاز 5 شعله از طراحی منحصر به فردی بهره می برد که کاملا مطابق با طراحی آشپزخانه های امروزی می باشد. پنانچه به دنبال محصولی ..
 • اجاق گاز صفحه ای داتیس مدل DG-525
  0تومان

  کد محصول:: DATEES-DG-525-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای داتیس مدل DG-525 اجاق گاز 5 شعله  صفحه ای مدل DG-525 با صفحه شیشه ای مشکی، محصولی زیبا از برند لوازم آشپزخانه داتیس می باشد. این محصول با ویژگی های کاربردی خود به اجاقی مناسب برای آشپزخانه های  سبک امروزی خواهد ب..
 • اجاق گاز صفحه ای داتیس مدل DS-512
  0تومان

  کد محصول:: DATEES-DS-512-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای داتیس مدل DS-512 اجاق گاز صفحه ای داتیس مدل DS-512 ، محصولی حرفه ای با طراحی استاندارد مناسب برای خانواده های پر جمعیت و یا با جمعیت متوسط می باشد. این محصول ساختاری مدرن و امروزی دارد و از کیفیت قابل قبولی برای استفاده طو..
 • اجاق گاز صفحه ای داتیس مدل DS-514
  0تومان

  کد محصول:: DATEES-DS-514-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای داتیس مدل DS-514 امروزه اجاق گاز های صفحه ای به دلیل طرح ها و رنگ متنوع  و قابلیت نصب آسان از محبوبیت بالایی بر خوردارند. برند داتیس یکی از برندهای پیشرو در ساخت انواع لوازم آشپزخانه به خصوص گازهای صفحه ای است. مدل DS..
 • اجاق گاز صفحه ای داتیس مدل DS-515
  0تومان

  کد محصول:: DATEES-DS-515-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای داتیس مدل DS-515 کمپانی داتیس به عنوان برندی شناخته  پیشرو در تولید انواع لوازم آشپزخانه شناخته شده است. یکی از محصولات با کیفیت این برند معتبر اجاق گاز صفحه ای مدل DS-515 می باشد این محصول با طراحی زیبا و کاملا استاند..
 • اجاق گاز صفحه ای سامسونگ مدل C41
  0تومان

  کد محصول:: Samsung-C41-Gas-Hob

  موجودی:: به زودی ...

  اجاق گاز صفحه ای سامسونگ مدل C41    اجاق گاز صفحه ای سامسونگ مدل C41 با دو شعله مناسب برای افراد مجرد و خانواده های کم جمعیت می باشد. این اجاق جهت پخت و پز از نیروی برق بهره می گیرد به همین دلیل نیاز به لوله کشی گاز جهت تامین نی..

نمایش 1 تا 16 از 26 (2 صفحه)

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.