فروشگاه کالانست شاخه ایمنی و حفاظت فردی محلی مناسب و مطمئن جهت خرید تجهیزات ایمنی به همراه ارائه مشاوره رایگان می باشد. هماهنطور که می دانید تجهیزات ایمنی از اهمیت بالایی در صنایع مختلف در مراحل راه اندازی و نگهداری ایفا می کنند از این رو ما در کالانست می کوشیم که عرضه کالاهای باکیفیت در حوزه ایمنی و تجهیزات ایمنی را در اولویت بالایی از کار خود قرار دهیم.

ایمنی و حفاظت فردی

 • شبکه
 • لیست
 • هارنس ایمنی قلاب بزرگ Promax شوک گیر دار
  129,000تومان

  کد محصول:: Promax-Safety-Harness-Large-Hook-With-Shock-Stuck

  موجودی:: در انبار

   هارنس ایمنی قلاب بزرگ Promax شوک گیر دار..
 • کمربند ایمنی سیم بانی البرز پوشش مدل A216
  91,000تومان

  کد محصول:: Alborz-Pooshesh-A216-Safety-Belt-Harness

  موجودی:: در انبار

   کمربند ایمنی سیم بانی البرز پوشش مدل A216..
 • گوشی ایمنی ایرپلاگ اسفنجی 3M مدل 1100
  1,250تومان

  کد محصول:: 3M-1100-Spongy-Ear-Plug

  موجودی:: در انبار

   گوشی ایمنی ایرپلاگ اسفنجی 3M مدل 1100..
 • بند داخل کلاه ایمنی MSA
  8,000تومان

  کد محصول:: Strap-inside-the-safety-helmet

  موجودی:: در انبار

  بند داخل کلاه ایمنی MSA تسمه ایست که قابلیت نصب روی کلاه ایمنی MSA مدل V-Gard را دارد و از قابلیت تنظیم سایز نیز برخوردار است...
 • بند زیر چانه
  1,000تومان 1,200تومان

  کد محصول:: Safety-Helmet-chin-strap

  موجودی:: در انبار

  اگر می خواهید کلاه ایمنی به صورت صحیح روی سر قرار گیرد نیاز به بستن بند زیر چانه یا Chinstrap دارد این بند مدل بند ها دو کاربرد دارند یکی اینکه برای بستن زیر چانه استفاده می شوند و قابل تنظیم هستند دیگری به عنوان بند اضافه است و قابل آویز کردن آن است..
 • توگوشى صداگير الوكس
  2,500تومان 2,670تومان

  کد محصول:: elvex-ear-plug

  موجودی:: در انبار

  تو گوشی ضد صدا 4 پله Elvex  EP-412 NRR25 dB  دارای قوطی محافظ و بند نگهدارنده چند بار مصرف که طراحی آن به گونه ای است برای انواع گوش ها مناسب بوده از پلیمر بسیار نرم و راحت تولید شده . تو گوشی صداگیر الوکس محکم و سفت می باشد و قراردادن و خا..
 • توگوشی صداگیر بلوایگل (با جعبه)
  2,200تومان

  کد محصول:: blue-eagle-Ear-plug

  موجودی:: در انبار

  توگوشی صداگیر بلوایگل (با جعبه) محصول کشور تایوان از ورود صداهای مزاحم و سرو صدا جلوگیری می کند این محصول به همراه جعبه عرضه شده  و رنگ آن آبی است از جمله خصوصیات آن چند بار مصرف بدن این مدل تو گوشی های صدا گیر است این مدل تو گوشی از جنس TPR &nb..
 • توگوشی صداگیر کاناسیف
  2,600تومان

  کد محصول:: canasafe-ear-plug

  موجودی:: در انبار

  توگوشی صداگیر کاناسیف جهت ایمنی و راحتی بیشتر در سطح بالایی سروصدا را کاهش داده و به راحتی قابل نصب و استفاده است . این مدل تو گوشی صداگیر دارای چهار بلوک جهت محافظت بیشتر دارد و به نحوی طراحی شده که ممتد می تواند مورد استفاده قرار گیرد . ایمنی و سلا..
 • جعبه كمك هاى اوليه لوتوس
  45,000تومان

  کد محصول:: First-Aid-Kits-Lotus

  موجودی:: در انبار

  جعبه کمک های اولیه لوتوس دیواری محصولی بومی تولید داخل کشور با کیفیت مناسب و مرغوب در یک سایز تولید می شود این جعبه کمک های اولیه در اماکنی همچون کارگاه ها و کارخانه ها و شرکت ها ضروری می باشد در داخل جعبه کمک های اولیه می توانید ضروری ترین ابزارهای ..
 • جلیقه نجات
  40,000تومان

  کد محصول:: Life-Vest

  موجودی:: در انبار

  امروزه پوشیدن جلیقه نجات برای بسیاری از افراد در موقعیت های متفاوت از جمله مسافران قایق ، جت اسکی ، کشتی‌های تجاری و تفریحی و حتی مجهز شدن توسط آن در محل هایی از جمله استخر های عمومی ، سواحل و هو..
 • حلقه نجات غریق
  100,000تومان

  کد محصول:: Life-Bouy

  موجودی:: در انبار

  حلقه نجات وسیله ای دایره شکل است ، که روی آب برای نجات اشخاص و جلوگیری از غرق شدن او پرتاب می شود که عموما به رنگهای قرمز و نارنجی هستند. همینطور ریسمان اتصالی دارند که توسط آن مصدوم به سمت نجات دهنده در قایق کشیده می شود. تیوپ نجات کاربرد های متنوعی..
 • دتکتور گازسنج مونوکسید کربن ( CO ) ونوس سری A
  129,000تومان

  کد محصول:: Venus-Carbon-Monoxide-Gas-Detector-A-Series

  موجودی:: در انبار

   دتکتور گازسنج مونوکسید کربن ( CO ) ونوس سری Aمشخصات فنی :حساسیت بالا به کلیه گازهای حاصل از سوختن (مونوکسیدکربن)  قابلیت قطع اتوماتیک مسیرگاز از طریق شیرهای برقیدارای سیستم عیب یابی کامل دستگاهحساسیت بالابه کلیه گازهای قابل اشتعال قاب..
 • دتکتور گازسنج مونوکسید کربن ( CO ) ونوس سری B
  120,000تومان

  کد محصول:: Venus-Carbon-Monoxide-Gas-Detector-B-Series

  موجودی:: در انبار

  دتکتور گازسنج مونوکسید کربن ( CO ) ونوس سری Bمشخصات فنی : دارای میکروکنترلرهای صنعتی باقابلیت  30میلیون پردازش در ثانیهقابلیت شارژاتوماتیک باتری وپایان هوشمندشارژقابلیت تنظیم حساسیت دستگاه درهرشرایط آب وهوایینمایش میزان آلودگی محیطقابلیت را..
 • دستکش جوشکاری هوبارت پژو
  10,000تومان

  کد محصول:: Peugeot-Hobart-Welding-Gloves

  موجودی:: در انبار

  دستکش‌های هوبارت مخصوص کسانی طراحی می‌شود که به کار جوشکاری می‌پردازند. این دستکش‌ها از دوام و استحکام بالایی برخوردارند و جنس این دستکش ها معمولاً از چرم و آستر پنبه‌ای ساخته می‌شوند.درزهای این دستکش‌های جوشکاری با هدف تأمین حفاظت بیشتر گرفته می‌شود..
 • دستکش عایق برق Regeltex
  92,000تومان

  کد محصول:: Regeltex-electrical-insulation-gloves

  موجودی:: در انبار

  دستکش ‌های عایق برق رجلتکس (Regeltex) مناسب برای برقکاری تحت فشار بالا و مطابق با استاندارد های اروپایی EN 60903:2003 و استاندارد بین ‌المللی IEC 60903:2002 طراحی شده است.مشخصات کلی : مدل طول (سانتی‌متر) طبقه‌بند..
 • دستکش عایق برق سکورا
  120,000تومان

  کد محصول:: Secura-Electrical-Gloves

  موجودی:: در انبار

  دستکش ضدبرق سکورا Secura Elsecکاربرد :دستکش ضدبرق سکورا السک به‌طور خاص برای مشاغلی طراحی شده است که با برق سروکار دارند. این دستکش به‌عنوان ابزار اصلی حفاظت فردی در هنگام کار با ولتاژ تا یک کیلوولت، یا به‌عنوان ابزار حفاظت ثانویه در هنگام کار با ولت..

نمایش 1 تا 16 از 158 (10 صفحه)

بازگشت به بالا