گل و گیاه آپارتمانی

گل و گیاه آپارتمانی

گل و گیاه آپارتمانی

 • شبکه
 • لیست
 • آگلئونما
  82,000تومان

  کد محصول:: CHINESE-EVERGREEN-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  آگلئونما گل آپارتمانی آگلئونما از جمله گل های زینتی و بسیار زیبای آپارتمانی با برگهای پهن سبز و ابلق می باشد. این گل زیبا خاستگاهی متعلق به جنگلهای گرمسیری و مرداب های جنوب شرق آسیا داشته و بیشتر مربوط به نواحی جنوب شرقی آسیا ، بنگلادش و جن..
 • استرزیا
  0تومان

  کد محصول:: Strelitziaceae-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  استرزیاگیاه آپارتمانی استرزیا، از گیاهان زیبای آپارتمانی و از خانواده Strelitziaceae می باشد. این گیاه بسیار زیبا داری گلی با اسپات سبز و سرخ و گلهایی نارنجی و یا زرد رنگ بوده که جلوه ای فوق العاده آرم بخش دارند. این گیاه زینتی از برگ های تخم ..
 • اسپاتی فیلوم
  95,000تومان

  کد محصول:: SPATHIPHYLLUM-WALLISII-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  اسپاتی فیلومگل آپارتمانی اسپاتی فیلومِ گلی زیبا از خانواده Araceae بوده که دارای برگ هایی پهن به رنگ سبز روشن و تیره با شکلی بیضی شکل می باشد. این گل زیبا دارای گل هایی سفید رنگ تخم مرغی شکل و سنبله هایی استوانه ای شکل و سفید بوده که در اواخر..
 • امپیشن
  0تومان

  کد محصول:: BUSY-LIZZY-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  امپیشنگیاه آپارتمانی امپیشن یا گل حنا از خانواده گیاهان بالزامیناسه (   BALSAMINACEAE ) بوده که تحت نام امپاتیانس نیز شناخته می شود. این گیه در صورت نگهداری در شرایط مناسب به ارتفاعی بلغ بر 60 سانتی متر و پهنایی معادل 23 سانتی متر نی..
 • بابا آدم
  0تومان

  کد محصول:: Elephant's-Ear-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  بابا آدمگیاه آپارتمانی بابا آدم از جمله گیاهان حساس و زیبای آپارتمانی است. این گیاه از خانواده Araceae بوده و موطن اصلی آن به کشور های جنوب شرق آسیا بر می گردد. گیاه فوق از برگ های پهن قلبی شکل سبز رنگ  با دالبورهایی با روی لبه و رگبرگ ه..
 • بامبو
  0تومان

  کد محصول:: LUCKY-BAMBOO-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  بامبوگیاه بامبو امروزه یکی از معروف ترین گیاهان آپارتمانی می باشد که به واسطه داشتن برگ هایی کشیده به رنگ سبز و یا ابلق در کنار ساقه ای بلند و نگهداری بسیار راحت جزء گیاهان زینتی محبوب و پر طرفدار محسوب می شود. این گیاه زیبا از خانواده روساسه ..
 • برگ انجیری
  0تومان

  کد محصول:: Upright-philodendron-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  برگ انجیری گل آپارتمانی برگ انجیری با نام علمی Philodendron از گیاهان برگ پهن ، آپارتمانی می باشد. این گیاه از خانواده گیاهان Araceae بوده و بومی مناطق آمریکای جنوبی و مکزیک است. گیاه برگ انجیری بیشتر به دلیل برگ های پهن با بریدگی های عمیق ..
 • حسنی یوسف
  0تومان

  کد محصول:: SOLENOSTEMON-SCUTELLARIOIDES-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  حسنی یوسف گل آپارتمانی حسنی یوسف یکی از گل های نام آشنا و زیبای آپارتمانی می باشد که سالیان سال زینت بخش خانه ی ایرانی ها بوده است. این گیاه در اصل خاستگاهی متعلق به مناطق استوایی آفریقا ، آسیا ، استرالیا ، شرق هند ، مجمع الجزایر مالایی ، ف..
 • سینگونیوم
  0تومان

  کد محصول:: Goosefoot-plant-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  سینگونیومگیاه سینگونیوم گیاهی از خانواده گیاهان Araceae بوده که با برگ هایی نیمه پهن نوک تیز و پفکی شکل زیبایی خاصی به محیط می بخشد. این گیاه نسبت به شرایط محیطی و نور بسیار کم مقاوم بوده و شرایط نگهداری آن در خانه و یا بیرون از خانه در محیط ..
 • فیکوس آمستل
  0تومان

  کد محصول:: Willow-Ficus-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  فیکوس آمستل فیکوس آمستل از جمله گیاهان برگ دراز آپارتمانی و از خانواده انجیری ها می باشد. این گیاه بسیار زیبا بومی نواحی شرق آسیا بودخ و برگ هایی به رنگ سبز روشن همانند برگ های گیاه اکالیپتوس دارد که با تنه ای باریک و مشیده جلوه ای زیبا به ..
 • فیکوس رونده
  0تومان

  کد محصول:: Creepingfig-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  فیکوس روندهفیکوس رونده  گیاهی بسیار زیبا و کم یاب با برگهایی سبز و ابلق می باشد. این گیاه که از خانواده Moraceae بوده دارای خاستگاهی متعلق به شرق آسیا است. این گیاه برگ هایی بیضی شکل و نوک تیز و کوچک دارد که در صورت نگهداری در شرایط مناسب..
 • لوتوس بامبو
  0تومان

  کد محصول:: Bamboo-Lotus-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  لوتوس بامبوگیاه لوتوس بامبو که به بامبو خاکی نیز معروف است، از گیاهان زیبای آپارتمانی بوده که نام های دیگری مانند دراسنای روبانی و بلژیکی نیز دارد. این گیاه که ریشه ای متعلق به خانواده گیاهان دراسنا داشته و همچنین ازخاستگاهی متعلق به مناطق است..
 • مارانتا
  0تومان

  کد محصول:: Prayer-Plant

  موجودی:: به زودی ...

  مارانتاگیاه آپارتمانی مارنتا با نام علمی Marantha Leuconeura از گیاهان برگ پهن بوده و خاستگاهی متعلق به قاره آفریقا دارد. این گیاه زیبا از برگ هایی پهن بیضوی شکل به رنگ سبز و با رگبرگ هایی به رنگ صورتی و سفید بهره می برد. همچنین گیاه مارانتا ا..
 • نخل ماداگاسکار
  0تومان

  کد محصول:: Madagascar-Palm-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  نخل ماداگاسکارنخل ماداگاسکار از گیاهان زیبای آپارتمانی بوده که همانطور از نام آن بر می آید، خاستگاهی متعلق به جزیره ماداگاسکار و جنوب آفریقا دارد. این گیاه با تنه ای تنومند با تیغ هایی بزرگ و برگ هایی باریک به رنگ سبز روشن جلوه ای منحصر به فرد..
 • نخل مرداب
  0تومان

  کد محصول:: Umbrella-grass-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  نخل مردابنخل مرداب  از گیاهان ساده و زیبای آپارتمانی، با قیمتی نسبتا ارزان می باشد. این گیاه  دارای شاخه های زیاد با برگ هایی چتری بوده که قرار گیری آن در کنار هم در داخل گلدان و یا در کنار برکه های مصنوعی جلوه ای بسیار زیبا به محیط ..
 • هلکسین
  0تومان

  کد محصول:: Helxine-Soleirolii-Houseplants

  موجودی:: به زودی ...

  هلکسینگیاه هلکسین که با نام انگلیسی Mind your own business نیز شناخته می شود، دارای برگ ها ریز دایره ای شکل متراکم و به رنگ سبز تیره بوده و بسیار رشد طولی سریعی دارد که برای جلوگیری از آن و افزودن به رشد عرضی می توانید جوانه های انتهایی را قطع ..

نمایش 1 تا 16 از 47 (3 صفحه)

چون از این گروه ها دیدن کرده‌اید، احتمالا مایل هستید از این محصولات بازدید بفرمایید

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.