اسپرینکلر (اسپری نازل)


اسپرینکلر ( اسپری نازل ) جزو دسته بندی سیستم اتوماتیک اطفا حریق است و جزو مهمترین تجهیزات اتش نشانی محسوب می شود و وظیفه اصلی آن اسپری کردن فشار آب پشت این وسیله بواسطه ی افزایش دما و منقبض شدن حباب جیوه ای درون آن است.

اسپرینکلر (اسپری نازل)

 • شبکه
 • لیست
 • اسپرینکلر Rapidrop
  18,800تومان

  کد محصول:: Rapidrop-Sprinkler

  موجودی:: به زودی ...

  اسپرینکلر رپیدراپ در اسپری نازلی از جنس برنج و روکش کروم است که ساخت انگلستان می باشد و استاندارد اسپرینکلر ایران را از سازمان اتش نشانی و بواسطه تاییدیه UL اخذ کرده است،..
 • اسپرینکلر بالازن angus
  12,000تومان

  کد محصول:: Angus-Upright-Sprinkler

  موجودی:: به زودی ...

  اسپرینکلر انگس از ویژگی کیفیت بالا و طراحی جدید برخوردار است و طبق استاندارد سازمان‌ بین‌المللی UL تولید می‌شود و تمام مراحل تولید و آزمایش این محصول دقیقاً مطابق سیستم‌های مدیریت کیفیت و با گواهینامة ISO 9001:2008 انجام می‌شود. طرز کا..
 • اسپرینکلر دیواری Angus
  12,500تومان

  کد محصول:: Angus-Horizontal-Sidewall-Sprinkler

  موجودی:: به زودی ...

  اسپرینکلر دیواری Angus  یا افقی از جنس برنج ( روکش استیل - کروم ) ساخته شده و این اسپرینکلر (اسپری نازل ) تحمل دما 68 درجه سانتی گراد را دارد.اسپرینکلر انگس از ویژگی کیفیت بالا و طراحی جدید برخوردار است و طبق استاندارد سازمان‌ بین‌المللی UL..
 • اسپرینکلر فسکو
  15,000تومان

  کد محصول:: Fesco-Sprinkler

  موجودی:: به زودی ...

  برند فسکو (Fesco) از شرکت های زیر مجموعه Paratech می باشد که از هولدینگ های مطرح کشور کره جنوبیست . تخصص این مجموعه در طراحی و تولید تجهیزات اتوماتیک اطفا حریق از جمله اسپرینکلر (اسپری نازل یا آب افشان) در مدل های مختلفی از جمله بالازن , پایین زن , د..
 • اسپرینکلر پایین زن انگس
  9,500تومان

  کد محصول:: Angus-Sprinkler

  موجودی:: به زودی ...

  اسپرینکلر انگس از ویژگی کیفیت بالا و طراحی جدید برخوردار است و طبق استاندارد سازمان‌ بین‌المللی UL تولید می‌شود و تمام مراحل تولید و آزمایش این محصول دقیقاً مطابق سیستم‌های مدیریت کیفیت و با گواهینامة ISO 9001:2008 انجام می‌شود. طرز کار اسپری نازل ها..
 • قاب اسپرینکلر
  10,000تومان

  کد محصول:: Sprinkler-Steel-Frame

  موجودی:: به زودی ...

  قاب اسپرینکلر برای اماکنی طراحی شده که به دکوراتیو بودن محل اهمیت زیادی قایل هستن.جنس این فریم ها از استیل ساخته شده که بواسطه ی وجود شیار پیچ دار داخل آن ، اسپرینکلر ایتدا به این فریم و سپس به لوله متصل می گردد.مشخصات فنی :سایز : 1/2 اینچمدل : توکار..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

چون از این گروه ها دیدن کرده‌اید، احتمالا مایل هستید از این محصولات بازدید بفرمایید

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.