دستگاه تصفیه هوا

دستگاه تصفیه هوا

دستگاه تصفیه هوا

 • شبکه
 • لیست
 • تصفيه هوا مدل 602 سایا
  0تومان

  کد محصول:: Saya-602-Air-Purifier

  موجودی:: به زودی ...

  تصفيه هوا مدل 602 سایا دستگاه تصفیه هوای سایا مدل602 با فیلتراسیون 7 مرحله ای دستگاه مناسب برای تصفیه هوای منزل ، محل کار و سایر فضاهای بسته می باشد. این محصول با دارا فضایی به مساحت 25 متر مربع را پوشش دهد. همچنین به واسطه وجود فیلتر هپا ..
 • تصفيه هوا مدل KC-M260UV سایا
  0تومان

  کد محصول:: Saya-KC-M260UV-Air-Purifier

  موجودی:: به زودی ...

  تصفيه هوا مدل KC-M260UV سایاتصفيه هوا مدل KC-M260UV ، محصولی مدرن با امکاناتی ویژه نظیر تایمر قابل تنظیم 4 مرحله ای ، صفحه لمسی از برند سایا می باشد. این محصول با دارا بودن 6 مرحله فیلترازاسیون قادر است هر گونه ذرات معلق ، باکتری ها ، ویروس ها و مواد..
 • تصفيه هوا مدل KF-P22 سایا
  0تومان

  کد محصول:: Saya-KF-P22-Air-Purifier

  موجودی:: به زودی ...

  تصفيه هوا مدل KF-P22 سایا تصفيه هوا مدل KF-P22 سایا از طرح های زیبا و پرقدرت این برند مطرح می باشد. این محصول به واسطه استفاده از 4 مرحله فیلتر (فيلتر كربنی، فيلتر هپا، فيلتر كلد كاتاليست و يونايزر) هوایی تازه و پاکیزه و بدون هیچ گونه آلایند..
 • تصفیه هوا مدل بلو اسکای Blue Sky سایا
  0تومان

  کد محصول:: Saya-Blue-Sky-Air-Purifier

  موجودی:: به زودی ...

  تصفیه هوا مدل بلو اسکای Blue Sky سایا مدل بلو اسکای  از سری دستگاههای تصفیه هوای برند شناخته شده سایا محصولی قدرتمند مخصوص فضاهای بسته می باشد. این دستگاه قادر است با سرعت 550 متر مکعب در ساعت هوا محیط اطاف خود را تمیز کند و هرگونه..
 • تصفیه هوا کنت مدل Alps
  0تومان

  کد محصول:: Kent-Alps-Air-Purifier

  موجودی:: به زودی ...

  تصفیه هوا کنت مدل Alpsتصفیه هوا کنت مدل Alps، محصولی زیبا و با کیفیت برای ایجاد هوایی مطبوع  و پاکیزه در خانه و یا محل کار شما می باشد. این محصول از فیلترسدیمنت ، فیلتر کربن فعال و فیلتر هپا با قابلیت تعویض بهره می برد که هوا را کملا تمیز و آنتی..
 • تصفیه هوا کنت مدل Aura
  0تومان

  کد محصول:: Kent-Aura-Air-Purifier

  موجودی:: به زودی ...

  تصفیه هوا کنت مدل Auraتصفیه هوا کنت مدل Aura وسیله ای مناسب برای به گردش در آوردن هوای تازه و پاکیزه درون منزل و یا محل کار می باشد. این محصول با حذف تمامی میکرو ارگانیسم های هوا، هوایی سالم و محیطی تلطیف شده را برای شما فراهم می کند.  محصول فوق..
 • تصفیه هوا کنت مدل Magic Car
  0تومان

  کد محصول:: Kent-Magic-Car-Air-Purifier

  موجودی:: به زودی ...

  تصفیه هوا کنت مدل Magic Carتصفیه هوا کنت مدل Magic Car ، محصولی با کیفیت و کاربردی برای ایجاد هوایی عاری از هر گونه آلا ینده در محیط خانه ، محل کار و یا حتا اتوموبیل شخصی شما می باشد. این محصول با بهره گیری از سه فیلترسدیمنت ، فیلتر کربن فعال ، فیلتر..
 • تصفیه هوا کنت مدل Ozone C-T
  0تومان

  کد محصول:: Kent-Ozone-C-T-Air-Purifier

  موجودی:: به زودی ...

  تصفیه هوا کنت مدل Ozone C-Tتصفیه هوا مدل Ozone C-T، وسیله ای بسیار قدرتمند و با کیفیت از برند شناخته شده کنت می باشد. این محصول بسیار کم صدا بوده و ابعادی کوچک قادر است هوای محیطی به ابعاد 12 متر مکعب را تمیز و آنتی باکتریال سازد. محصول فوق با استفاد..
 • تصفیه هوا کنت مدل Ozone W-M
  0تومان

  کد محصول:: Kent-Ozone-Air-Purifier

  موجودی:: به زودی ...

  تصفیه هوا کنت مدل Ozone W-Mتصفیه هوا کنت مدل Ozone W-M ، دستگاهی قدرتمند و با قابلیت تصفیه هوای محیطی با مساحت 48 متر مربع می باشد. این محصول با بهره گیری از فیلتر سدیمنت تمامی ویروس ها ، ذرات معلق و پاتوژن های موجود در فضارا از بین برده و مناسب برای..
 • دستگاه تصفیه هوا نئوتک مدل CF-8510
  0تومان

  کد محصول:: Neotec-CF-8510-Air-Purifier

  موجودی:: به زودی ...

  دستگاه تصفیه هوا نئوتک مدل CF-8510مدل CF-8510 از سری دستگاه های تصفیه هوای برند نئوتک ساخته شده برای فضاهای کوچک مانند داخل اتوموبیل می باشد. اگر به دنبال دستگاه تصفیه هوای کاربردی و مطمئن برای استفاده در فضاهای شلوغ و پر دود شهری هستید، محصول فوق با..
 • دستگاه تصفیه هوا نئوتک مدل XJ-3800 A1
  0تومان

  کد محصول:: Neotec-XJ-300-A1-Air-Purifier

  موجودی:: به زودی ...

  دستگاه تصفیه هوا نئوتک مدل XJ-3800 A1دستگاه تصفیه هوای مدل XJ-3800 A1 یک محصول کاربردی و پر قدرت از برند نئوتک می باشد. این محصول با تصفیه هوا در محیط های بسته، هر گونه ذرات معلق و آلودگی ناشی از فعالیت شهری را از بین می برد. سیستم یونیزاسیون موجود ب..
 • دستگاه تصفیه هوا نئوتک مدل XJ-3800B-1
  0تومان

  کد محصول:: Neotec-XJ-3800B-1-Air-Purifier

  موجودی:: به زودی ...

  دستگاه تصفیه هوا نئوتک مدل XJ-3800B-1دستگاه تصفیه هوا نئوتک مدل XJ-3800B-1 با قدرت پوشش 80 متر مربع یکی از پر قدرت ترین دستگاههای این برند مطرح می باشد. دستگاه فوق قادر است تا تمامی ریزگردها ، گازهای سمی ، دود و آلاینده های شهری را از بین ببرد. همچنی..
 • دستگاه تصفیه هوا نئوتک مدل XJ-3900
  0تومان

  کد محصول:: Neotec-XJ-3900-Air-Purifier

  موجودی:: به زودی ...

  دستگاه تصفیه هوا نئوتک مدل XJ-3900دستگاه تصفیه هوا نئوتک مدل XJ-3900 ، وسیله مطمئن برای تصفیه هوای منزل ، محل کار و سایر محیط های بسته می باشد. این محصول با پوشش محیطی به مساحت 65 مترمربع قادر است هوای سالم را برای افراد سالمند ، کودکان و افراد دارای..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

بازگشت به بالا
این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا به محض موجود شدن شما را آگاه سازیم.